ZAPRASZAMY NA WYKŁADY O KUBIE I KOLUMBII

CHĘTNYCH PROSIMY O ZGŁOSZENIA NA MAILA: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  1. KUBA: PRZESZŁOŚĆ I TERAŹNIEJSZOŚĆ; PRAWDZIWE ŻYCIE NA WYSPIE, wykład odbędzie się 14 listopada o godz. 12:40. Wygłosi go pani profesor Katarzyna Dembicz z Ośrodka Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego. Czas trwania: 45 min.
  2. ZRÓŹNICOWANIE ETNICZNE W KOLUMBII - wykład po hiszpańsku z tłumaczeniem konsekutywnym. Termin: 20 listopada, godz. 17:30. Wykład-pogadankę poprowadzi pani mgr Nayive Carillo Garzón z Instytutu Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich UW.
  3. KOLUMBIA - DZIEDZICTWO PRZESZŁOŚCI I WYZWANIA DNIA DZISIEJSZEGO, termin: 21 listopada w godzinach 12:40 - 14:20 (60 min wykładu i 30 min na ćwiczenia i dyskusję). Wykład wygłosi pani profesor Bogumiła Lisocka-Jaegermann z Ośrodka Studiów Amerykańskich UW.
  4. REWOLUCJA NA KUBIE I REŻIM CASTRO, termin: 4 grudnia, godz. 18:00. Prowadzący: dr Marcin Kołakowski z Instytutu Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich UW.
eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo