Wydarzenia

7 listopada - II Slam Poetycki

Dnia 7 listopada 2013 r. odbył się  już II Slam Poetycki w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 5 im. Zofii Wędrychowskiej - Papuzińskiej w Warszawie. Zasady naszego slamu są proste. Spośród zgromadzonej publiczności wybrane zostało jury, oceniające występy poetów, którzy prezentowali swoją twórczość. Do udziału w tej edycji zgłosiło się dwudziestu jeden uczestników. Z XXI LO były to: Katarzyna Wrzodak (kl. 3d) i Zuzanna Kafarowska (kl. 3b).

Do ścisłego finału dostało się trzech uczestników, którzy zdobyli największą liczbę punktów. Wśród nich znalazła się Zuzanna Kafarowska - była najlepsza w I etapie (49 punktów), a w II etapie otrzymała ich aż 50, dzięki czemu wygrała główną nagrodę - 300 złotych! W konkursie brał udział również absolwent XXI LO - Adrian Rogalski.

Impreza jest organizowana przez pracowników Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Ochota m. st. Warszawa (Wypożyczalnię Książek Naukowych, Przystanek Książka, Wypożyczalnię dla Dorosłych i Młodzieży nr 48 i Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży nr 5). Slam prowadzili: Pani Ewa Małolepsza - pracownik  Biblioteki Przystanek Książka i niżej podpisany.

Konrad Stańczyk
absolwent XXI LO

Autorem zdjęć jest Pan Maciej Lisak – pracownik biblioteki.

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo