Wydarzenia

25 lutego - Kołłątaj Szkołą Sukcesu

25 lutego w trakcie XXV Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2016 odbyła się uroczysta otwarta sesja Komisji Edukacji i Rodziny Rady m.st. Warszawy. Podczas sesji Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent m.st. Warszawy nagrodziła najlepsze stołeczne licea i technika.

Nasza szkoła znalazła się w gronie 25 warszawskich liceów, które osiągnęły najlepsze wyniki w kolejnych edycjach Rankingu Liceów Warszawskich od 1992 roku. Z tej okazji Pani Dyrektor, Joanna Stocka odebrała pamiątkowy emblemat w formie tarczy, który został umieszczony na budynku naszej szkoły.

Zwycięskim szkołom pogratulowali także rektorzy stołecznych uczelni akademickich - wręczyli dyplomy liceom, które w minionym ćwierćwieczu dostarczyły im najlepszych kandydatów. Z rąk Rektora Wojskowej Akademii Technicznej gen. dyw. prof.dr hab. inż. Zygmunta Mierczyka Pani Dyrektor odebrała podziękowania za najlepsze przygotowanie uczniów na studia w Wojskowej Akademii Technicznej.

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo